Hakkımızda

Firmamız, Hep Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., her türlü otomobil, ağır vasıta, iş makinası  ve toplu taşıma araçları için kaliteli, orijinal ve uygun fiyatlı yedek parça tedariği amacıyla kurulmuştur

Firmamız yöneticileri uzun yıllardan beri sektörde faaliyet göstermekte, doğru araca doğru parça prensibiyle araçlarınız için fiyat / performans dengesini gözeterek en uygun ürünü sunmaya özen göstermektedirler.

Çağın getirdiği e ticaret avantajlarını, müşterilerimiz lehine sunarak uygun fiyatlı ve bol çeşitli ürün gamımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

Sitemizde satışa sunulan tüm kalemler markasına orjinal olup, kesinlikle taklit, hasarlı, çıkma, tamir edilmiş değildir. Bu konuda her türlü sorumluluğu üzerimize almaktayız.

Birinci amacımız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizle ilgili her türlü olası öneri ve şikayetleriniz titizlikle değerlendirilmektedir.

Saygılarımızla

Ana Menü

Sepetim

Kapat
Viewed

Son Baktıklarınız

Close

Aramıza Hoşgeldiniz !

Kişisel verileriniz, siparişinizi işleme koymak, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek ve Şartlar & Koşullar & KVKK Aydınlatma sayfasında açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bir hesabınız var mı?

Hızlı Bak

Close

Kategoriler

Newsletter
Canlı Chat
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size yardımcı olmamızı ister misiniz?